O nas 01

O nas 01

O nas 02

O nas 02

Usługi budowlane oraz wynajem elektronarzędzi – o firmie budowlanej TSG

Firma budowlana oraz wypożyczalnia sprzętu budowlanego P.H.U. TSG Tomasz Monkos z Lublińca powstała w 2010 roku jako TSG Sp. z o.o., a pod swoją obecną nazwą funkcjonuje od 2014 roku. Wypożyczamy niezbędne narzędzia i maszyny budowlane oraz wykonujemy takie prace jak budowa domów jednorodzinnych, modernizacja, rozbiórka, jak również docieplanie obiektów i inne usługi.

Od samego początku istnienia stawiamy na rozwój - doskonalenie swoich umiejętności oraz inwestycje w zaplecze ruchomości i sprzętu, dlatego w 2016 roku zdecydowaliśmy się rozszerzyć swoją ofertę o usługę wynajmu pojazdów i sprzętu budowlanego. Ten krok uczynił z nas firmę nie tylko bardziej profesjonalną, ale również cenioną za swoją wszechstronność.

Oprócz tego mocną stroną TSG jest ekipa zatrudnionych rzetelnych, pracowitych i dobrze znających branżę ludzi – dla nas gwarancja sprawnie przebiegającej pracy w miłej atmosferze, dla naszych klientów - pewność, że zlecenia na obiekty mieszkalne, przemysłowe i inne budowle zostaną wykonane terminowo i solidnie. Ich umiejętności, fachowość i wiedza połączona z wieloletnią praktyką w tym zakresie gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług.

Działalność TSG to nie tylko wysiłek fizyczny naszej ekipy, ale także rozmowa o optymalnych rozwiązaniach oraz najodpowiedniejszych  materiałach i narzędziach. Jako budowlańcy z wieloletnim doświadczeniem udzielimy Ci szczegółowych porad i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nasze usługi budowlane to także współpraca z najbardziej zaufanymi dostawcami materiałów i urządzeń, co pozytywnie wpływa na konkurencyjność cenową i terminowość wykonywanych prac. Budujemy wykorzystując zarówno materiały własne, jak i te powierzone przez klienta.

Przeczytaj więcej o wykonywanych przez nas usługach budowlanych i skontaktuj się z nami!