Zobacz co już zbudowaliśmy – firma budowlana P.H.U. TSG Tomasz Monkos

Jako że siedziba TSG znajduje się w Lublińcu, nasze usługi budowlane oraz wynajem narzędzi budowlanych prowadzimy właśnie tam,  ale z przyjemnością przyjmujemy zlecenia i w innych miejscowościach w województwie śląskim i poza nim.

Lubimy patrzeć jak stare, zniszczone budynki zmieniają się nie do poznania dzięki świadczonym przez nas usługom budowlanym. Wierzymy, że nasza praca nie wpływa pozytywnie jedynie na estetykę osiedla czy całego miasta, ale również na jakość życia zamieszkałych, uczących się lub pracujących w nich ludzi.

Za nami już wiele zakończonych z sukcesem realizacji, m.in. termomodernizacja budynków wielorodzinnych w Katowicach i w naszym rodzinnym Lublińcu. Dokonujemy również budowy lub modernizacji budynków zajmowanych przez różnego rodzaju instytucje, czego przykładem jest docieplenie budynku Zespołu Szkół Samochodowo- Budowlanych w Częstochowie, Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu czy biurowca ,,BREMA’’ w Katowicach.

Nie boimy się żadnego zlecenia i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nasze usługi świadczymy także za granicą. Jako dowód wszechstronności TSG udostępniamy Państwu zdjęcia kompleksowo wyremontowanej łazienki w niemieckiej miejscowości  Osterburken.

Misją firmy budowlanej P.H.U. TSG Tomasz Monkos jest zmniejszanie liczby przestarzałych, szpecących przestrzeń budowli na rzecz nowych, estetycznie wykonanych obiektów, które cieszą oko i dają bezpieczne schronienie zamieszkałym w nich ludziom. Obejrzyj zdjęcia naszych realizacji przed i po - przekonaj się do skorzystania z naszych usług!

 • Budynek wielorodzinny w Lublińcu przy ul. ZHP 4

  Wykonanie termomodernizacji budynku wielorodzinnego przy ul. ZHP 4 w Lublińcu wraz pracami dodatkowymi polegającymi na remoncie balkonów oraz wykonaniu opaski wokół w/w budynku. Prace realizowane były w okresie od 01.03.2017r. do 27.04.2017r.  

  Budynek wielorodzinny w Lublińcu przy ul. ZHP 4 Budynek wielorodzinny w Lublińcu przy ul. ZHP 4
 • Budynek biurowo-usługowy "BREMA" w Katowicach

  Kompleksowe wykonanie elewacji w systemie "lekkim mokrym" budynku biurowo-usługowego "BREMA" w Katowicach przy ul. Rozdzieńskiego. Prace realizowano od września 2016r. do marca 2017r. 

  Budynek biurowo-usługowy Budynek biurowo-usługowy
 • Budynek mieszkalny wielorodzinny w Lublińcu przy ul. Grunwaldzkiej 22-26

  Wykonanie robót polegających m.in. na termomodernizacji, dobudowie kominów wentylacyjnych i dymowych, remoncie schodów przed wejściem do budynku oraz wymianie pionów i odprowadzeń kanalizacyji sanitarnej w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Lublińcu przy ul. Grunwaldzkiej 22,24,26 w oparciu o sporządzony dla budynku audyt energetyczny oraz uzgodnienia ze Śląskim Konserwatorem Zabytków. Realizacja od sierpnia 2016r. do marca 2017r.

  Budynek mieszkalny wielorodzinny w Lublińcu przy ul. Grunwaldzkiej 22-26 Budynek mieszkalny wielorodzinny w Lublińcu przy ul. Grunwaldzkiej 22-26
 • Łazienka w Osterburken w Niemczech

  Kompleksowe wykonanie remontu łazienki w miejscowości Osterburken w Niemczech, który został zrealizowany w marcu 2017r. 

  Łazienka w Osterburken w Niemczech Łazienka w Osterburken w Niemczech
 • Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu

  Termomodernizacja elewacji bloku IV Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu przy ulicy Stefana Batorego wraz z wykonaniem zadaszenia przed wejściem dla potrzeb podjazdu karetek ratunkowych. Realizacja trwała od czerwca do września 2016r.

  Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu
 • Budynek ZSSB w Częstochowie

  Termomodernizacja budynku ZSSB w Częstochowie. Wykonanie od czerwca do sierpnia 2016r.

  Budynek ZSSB w Częstochowie Budynek ZSSB w Częstochowie
 • Budynek wielorodzinny w Katowicach

  Termomodernizacja budynku wielorodzinnego w Katowicach przy ulicy Pułaskiego.  Prace wykonywane były w okresie od lutego do lipca 2016r.

  Budynek wielorodzinny w Katowicach Budynek wielorodzinny w Katowicach