Zobacz co już zbudowaliśmy – firma budowlana P.H.U. TSG Tomasz Monkos

Jako że siedziba TSG znajduje się w Lublińcu, nasze usługi budowlane oraz wynajem narzędzi budowlanych prowadzimy właśnie tam,  ale z przyjemnością przyjmujemy zlecenia i w innych miejscowościach w województwie śląskim i poza nim.

Lubimy patrzeć jak stare, zniszczone budynki zmieniają się nie do poznania dzięki świadczonym przez nas usługom budowlanym. Wierzymy, że nasza praca nie wpływa pozytywnie jedynie na estetykę osiedla czy całego miasta, ale również na jakość życia zamieszkałych, uczących się lub pracujących w nich ludzi.

Za nami już wiele zakończonych z sukcesem realizacji, m.in. termomodernizacja budynków wielorodzinnych w Katowicach i w naszym rodzinnym Lublińcu. Dokonujemy również budowy lub modernizacji budynków zajmowanych przez różnego rodzaju instytucje, czego przykładem jest docieplenie budynku Zespołu Szkół Samochodowo- Budowlanych w Częstochowie, Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu czy biurowca ,,BREMA’’ w Katowicach.

Nie boimy się żadnego zlecenia i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nasze usługi świadczymy także za granicą. Jako dowód wszechstronności TSG udostępniamy Państwu zdjęcia kompleksowo wyremontowanej łazienki w niemieckiej miejscowości  Osterburken.

Misją firmy budowlanej P.H.U. TSG Tomasz Monkos jest zmniejszanie liczby przestarzałych, szpecących przestrzeń budowli na rzecz nowych, estetycznie wykonanych obiektów, które cieszą oko i dają bezpieczne schronienie zamieszkałym w nich ludziom. Obejrzyj zdjęcia naszych realizacji przed i po - przekonaj się do skorzystania z naszych usług!

 • Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej (Wrocław)

  Budowa i termomodernizacja domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, wykonane we Wrocławiu. Realizacja projektu rok 2016.

  Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej (Wrocław) Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej (Wrocław)
 • Dom jednorodzinny w Lublińcu

  Budowa od podstaw domu jednnorodzinnego w Lublińcu przy ulicy Storczykowej.  Prace wykonywane były w roku 2015.

  Dom jednorodzinny w Lublińcu
 • Budowa hali magazynowej na obiekcie FILIGRAN S.A. w Herbach

  Rozbudowa hali produkcyjno-magazynowej o halę magazynową z suwnicami na obiekcie FILIGRAN S.A. na podstawie projektu budowlanego opracowanego przez W.P.I.P. z Poznania. Prace budowlane trwały od września do grudnia 2015r.

  Budowa hali magazynowej na obiekcie FILIGRAN S.A. w Herbach Budowa hali magazynowej na obiekcie FILIGRAN S.A. w Herbach
 • Szpital w Pyskowicach Sp. z o.o.

  Modernizacja Oddziałów Szpitalnych polegające na dostosowaniu pomieszczeń do aktualnych wymogów sanitarnych obejmujących roboty budowlane, instalacyjne, wod-kan, elektryczne w Szpitalu w Pyskowicach Sp. z o.o. przy ul. Szpitalnej 2. Prace wykonywano od kwietnia do lipca 2015r. 

  Szpital w Pyskowicach Sp. z o.o. Szpital w Pyskowicach Sp. z o.o.
 • Kamienica przy ul. Mickiewicza 20 w Lublińcu

  Termomodernizacja budynku Kamienicy przy ulicy Mickiewicza 20 w Lublińcu. Prace realizowane były w 2015r.

  Kamienica przy ul. Mickiewicza 20 w Lublińcu Kamienica przy ul. Mickiewicza 20 w Lublińcu
 • Kamienica przy ul. Mickiewicza 1 w Lublińcu

  Termomodernizacja budynku Kamienicy przy ulicy Mickiewicza 1 w Lublińcu. Prace wykonywane były od października do grudnia 2014r.

  Kamienica przy ul. Mickiewicza 1 w Lublińcu Kamienica przy ul. Mickiewicza 1 w Lublińcu
 • Budynek AUTO CENTRUM w Lublińcu

  Przebudowa oraz termomodernizacja hal i pomieszczeń biurowych budynku przy ulicy Powstańców Śl. 54 w Lublińcu. Obecnie budynek jest m.in. siedzibą firmy Auto Centrum. Projekt realizowany był od marca do października 2015r.

  Budynek AUTO CENTRUM w Lublińcu Budynek AUTO CENTRUM w Lublińcu