Zobacz co już zbudowaliśmy – firma budowlana P.H.U. TSG Tomasz Monkos

Jako że siedziba TSG znajduje się w Lublińcu, nasze usługi budowlane oraz wynajem narzędzi budowlanych prowadzimy właśnie tam,  ale z przyjemnością przyjmujemy zlecenia i w innych miejscowościach w województwie śląskim i poza nim.

Lubimy patrzeć jak stare, zniszczone budynki zmieniają się nie do poznania dzięki świadczonym przez nas usługom budowlanym. Wierzymy, że nasza praca nie wpływa pozytywnie jedynie na estetykę osiedla czy całego miasta, ale również na jakość życia zamieszkałych, uczących się lub pracujących w nich ludzi.

Za nami już wiele zakończonych z sukcesem realizacji, m.in. termomodernizacja budynków wielorodzinnych w Katowicach i w naszym rodzinnym Lublińcu. Dokonujemy również budowy lub modernizacji budynków zajmowanych przez różnego rodzaju instytucje, czego przykładem jest docieplenie budynku Zespołu Szkół Samochodowo- Budowlanych w Częstochowie, Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu czy biurowca ,,BREMA’’ w Katowicach.

Nie boimy się żadnego zlecenia i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nasze usługi świadczymy także za granicą. Jako dowód wszechstronności TSG udostępniamy Państwu zdjęcia kompleksowo wyremontowanej łazienki w niemieckiej miejscowości  Osterburken.

Misją firmy budowlanej P.H.U. TSG Tomasz Monkos jest zmniejszanie liczby przestarzałych, szpecących przestrzeń budowli na rzecz nowych, estetycznie wykonanych obiektów, które cieszą oko i dają bezpieczne schronienie zamieszkałym w nich ludziom. Obejrzyj zdjęcia naszych realizacji przed i po - przekonaj się do skorzystania z naszych usług!

 • Centrum medyczne BetaMed S.A. w Chorzowie

  Remont oraz wykończenie wnętrz w Centrum medycznym BetaMed S.A. w Chorzowie. Projekt realizowany był w roku 2014. 

  Centrum medyczne BetaMed S.A. w Chorzowie
 • Budynek PZS nr 1 w Pszczynie

  Wykonanie termomodernizacji budynków użyteczności publicznej tj. PZS nr 1 w Pszczynie. Prace wykonane zostały w okresie od czerwca do sierpnia 2015r.

  Budynek PZS nr 1 w Pszczynie Budynek PZS nr 1 w Pszczynie
 • Budynek Urzędu Gminy Kolonowskie

  Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Kolonowskim, wykonana w 2013r.

  Budynek Urzędu Gminy Kolonowskie
 • SPZOZ Lubliniec

  Termomodernizacja budynku SPZOZ w Lublińcu. Projekt zrealizowany w roku 2013. 

  SPZOZ Lubliniec SPZOZ Lubliniec
 • Szpital Specjalistyczny im Ludwika Rydygiera w Krakowie

  Remont pomieszczeń w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, realizowany w 2013r. 

  Szpital Specjalistyczny im Ludwika Rydygiera w Krakowie Szpital Specjalistyczny im Ludwika Rydygiera w Krakowie
 • Budynek Straży Pożarnej w Kocurach

  Termomodernizacja budynku Straży Pożarnej  oraz prace brukarskie terenu wokół budynku, w miejscowości Kocury. Realizacja prac w roku 2013.

  Budynek Straży Pożarnej w Kocurach
 • Budynek mieszkalny Dehligen (Niemcy)

  Termomodernizacja budynku mieszkalnego w Dehligen w Niemczech, zrealizowana w 2013r.

  Budynek mieszkalny Dehligen (Niemcy) Budynek mieszkalny Dehligen (Niemcy)