Zobacz co już zbudowaliśmy – firma budowlana P.H.U. TSG Tomasz Monkos

Jako że siedziba TSG znajduje się w Lublińcu, nasze usługi budowlane oraz wynajem narzędzi budowlanych prowadzimy właśnie tam,  ale z przyjemnością przyjmujemy zlecenia i w innych miejscowościach w województwie śląskim i poza nim.

Lubimy patrzeć jak stare, zniszczone budynki zmieniają się nie do poznania dzięki świadczonym przez nas usługom budowlanym. Wierzymy, że nasza praca nie wpływa pozytywnie jedynie na estetykę osiedla czy całego miasta, ale również na jakość życia zamieszkałych, uczących się lub pracujących w nich ludzi.

Za nami już wiele zakończonych z sukcesem realizacji, m.in. termomodernizacja budynków wielorodzinnych w Katowicach i w naszym rodzinnym Lublińcu. Dokonujemy również budowy lub modernizacji budynków zajmowanych przez różnego rodzaju instytucje, czego przykładem jest docieplenie budynku Zespołu Szkół Samochodowo- Budowlanych w Częstochowie, Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu czy biurowca ,,BREMA’’ w Katowicach.

Nie boimy się żadnego zlecenia i zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nasze usługi świadczymy także za granicą. Jako dowód wszechstronności TSG udostępniamy Państwu zdjęcia kompleksowo wyremontowanej łazienki w niemieckiej miejscowości  Osterburken.

Misją firmy budowlanej P.H.U. TSG Tomasz Monkos jest zmniejszanie liczby przestarzałych, szpecących przestrzeń budowli na rzecz nowych, estetycznie wykonanych obiektów, które cieszą oko i dają bezpieczne schronienie zamieszkałym w nich ludziom. Obejrzyj zdjęcia naszych realizacji przed i po - przekonaj się do skorzystania z naszych usług!

  • Budynek wielorodzinny w Ozimku

    Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Ozimku. Projekt był realizowany w roku 2012.

    Budynek wielorodzinny w Ozimku Budynek wielorodzinny w Ozimku